"Приехала в Восточную Европу": Російський глянець оскандалився через новину про Анджеліну Джолі в Україні

Російський глянець ELLE спантеличив дописом у соцмережі до новини про приїзд голлівудської зірки Анджеліни Джолі на захід України, повідомляють Патріоти України.

Так, у підписі до посту йдеться, що акторка та пані посол доброї волі ООН у справах біженцях "замовляє каву десь поблизу". Також вказано, що знаменитість приїхала у Східну Європу, та ще й потайки.

У самому тексті новини все ж таки вказано, що Джолі помітили у Львові. Втім, ані в дописі, ані в новині не йдеться, що американська зірка перебуває саме в Україні.

Окрім того, видання пише, що Анджеліна Джолі приїхала до України в рамках місії ООН. Але, як підтвердив офіційний представник ООН Метт Солтмарш, візит Джолі до України була її особиста ініціатива і Організація Об'єднаних Націй стосунку до цього не має.

Тим часом, у Мережі юзери почали жартувати, мовляв "на Росії заборонили слово "Україна?", "у вас, напевно, вже й за слово "Україна" можна на пляшку правосуддя сісти?". А хтось невтомно намагається донести до росіян правду: "Десь далеко від вас, а не "поблизу". У Європі, у Львові Анджеліна Джолі не лише замовила каву, а й дізналася, що таке повітряна тривога, коли Росія бомбить Україну".

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...

Працюють "Шершні": Українські аеророзвідники провели окупантам дострокову "демобілізацію" під Бахмутом (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 11:30

Українські захисники із розвідувально-ударного підрозділу "Шершень" ліквідували двох російських загарбників на околицях Бахмута. На загарбників скинули боєприпас із безпілотника, передають Патріоти України. Кадри роботи по ворогу опублікували вTelegram...