Пригожин мріє отримати владні повноваження, а "вагнерівці" готові піти на Кремль, - Христо Грозєв

Євген Пригожин мріє очолити штаб і для нього важливо здобути політичну роль у РФ, а у разі, якщо з ним трапиться "нещасний випадок", "вагнерівці" підуть на Кремль. Про це Forbes розповів відомий журналіст-розслідувач Христо Грозєв, передають Патріоти України.

За його словами, зараз всередині силової еліти РФ триває "незакінчена громадянська війна". "Мої джерела у "Вагнері" вірять в автентичність цієї внутрішньої боротьби. Вони підтримують Пригожина та готові піти на Кремль, якщо з ним щось трапиться. Або у них знову відберуть перемогу. Перед Путіним і Сергієм Шойгу, міністром оборони РФ, дилема — що робити з "Вагнером". Вони не готові розвʼязувати проблему Пригожина звичним для них шляхом, наприклад, отруїти його. Бо знають, за ним є хоч знекровлена, але в порівнянні з іншими компетентна воєнізована структура", — говорить розслідувач.

На його думку, для очільника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина важливо здобути політичну роль, але просто бути членом якоїсь партії йому зараз замало. Він мріє отримати реальні владні повноваження, як мінімум стати начальником штабу. Втім, цього, вважає Грозєв, не допустять російські бізнес-еліти.

"Вони розуміють, це межа, після якої Росія перетворюється на Північну Корею, і їхня якість життя впаде до нуля. Хто виграє у цій боротьбі, не готовий сказати. Але те, що вона реальна, і швидше за все, стане причиною колапсу Росії до того, як вона програє війну Україні. В цьому я майже впевнений", — зауважив Грозєв.

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...

Підрив Каховської ГЕС: В окупованих Олешках є перші загиблі, - мер

середа, 7 червень 2023, 21:15

В окупованому місті Олешки у Херсонській області уже є перші загиблі внаслідок підтоплення після підриву росіянами Каховської ГЕС. Про це розповів міський голова окупованого міста Євген Рищук в ефірі Еспресо, передають Патріоти України. "Коли був підір...