"Пригожин уже смертник": Правозахисниця заявила, що "кухар Путіна" стрімко втрачає авторитет

Скандальний ватажок терористичної ПВК Вагнер Євген Пригожин почав втрачати контроль над ув’язненими, яких відправляють на війну проти України. Окрім того, Пригожин вже не має підтримки серед оточення російського диктатора Володимира Путіна та його еліти, передають Патріоти України.

Як зазначила засновниця російської благодійної організації "Русь сидящая" Ольга Романова в інтерв'ю 24 каналу, у Кремлі Пригожина сприймають як прислугу. На її думку, для оточення Путіна він вискочка, офіціант, кухар і взагалі ніхто. Він багато років знайомий з диктатором, але він завжди був для нього прислугою. Водночас вона підкреслила, що "кухар Путіна" уже смертник.

"Пригожин смертник. Він це чудово розуміє. Нічого вже з цим зробити не можна, змінити нічого не можна", - зауважила вона.

На думку правозахисниці, на Пригожина чекає Міжнародний кримінальний суд в Гаазі. Якщо ж очільнику ПВК "Вагнера" не пощастить, то він або загине в боях, або його приплюснуть путінські соратники чи сам Путін, або його хтось отруїть. Вона наголосила, що жити очільнику Вагнера буде неможливо.

"Тільки змагаючись за власне життя, що він власне зараз і робить, може його у який спосіб продовжити", - зазначила Романова.

За її словами, Пригожин занадто багато поганого зробив за своє життя, щоб отримати прощення від світу та суспільства – це неможливо. "Це, безумовно, військовий злочинець. Він не дурна людина, тому не боїться нічого і йому немає чого втрачати. Він продовжує свої дні на землі коштом життів, які він кладе на війні", - розповіла вона.

Романова повідомила, що саме через це він і є цінним для Путіна. Правозахисниця пояснила, що смерть вигідна для президента Росії. Через це Пригожин досі й тримається на плаву."Оточення Путіна, звісно, боїться Пригожина, абсолютно його не поважає і бажає його позбутися", - наголосила вона.

Романова додала, що зараз Пригожин продовжує втрачати вплив, бо в російські в’язниці прийшли представники Міністерства оборони. Тепер вже вони вербують ув'язнених. І ув'язнені віддають перевагу Міноборони РФ, а не ПВК Вагнера. Причина – залякування позасудовою карою.

Знову поранені, в тому числі діти: Росіяни вкотре обстріляли Харків

субота, 18 травень 2024, 16:52

Під час повітряної тривоги у суботу, 18 травня, в Харкові пролунала серія вибухів. Внаслідок російських ударів по місту є руйнування житлової інфраструктури. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "П...

"Ми наблизилися до позитивного прогнозу": Глава міноборони Словаччини розповів про стан Фіцо

субота, 18 травень 2024, 16:43

Після повторної операції лікарі дають позитивний прогноз щодо стану прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, пораненого кількома пострілами в живіт 15 травня. Про це міністр внутрішніх справ країни Роберт Калиняк повідомив 18 травня, відео його заяви ...