Пригожин відвідав 2 тис. колоній: Спливли нові деталі, як у РФ вербують ув'язнених на війну проти України

Наближений до російського диктатора Володимира Путіна підприємець Євген Пригожин, з яким пов'язують приватну військову компанію "Вагнера", особисто займається вербуванням російських в'язнів на війну проти України. Він зізнався, що вже відвідав дві тисячі колоній у пошуках майбутніх військових злочинців, передають Патріоти України.

Примітно, що 300-400 ув'язнених з кожної колонії погоджуються поїхати на війну в Україну. Про це в інтерв'ю Наталі Влащенко на YouTube розповіла російська журналістка та правозахисниця Ольга Романова.

За її словами, у ПВК "Вагнера" вдається завербувати кілька сотень людей із кожної колонії. Романова підкреслила, що це може свідчити, що десятки тисяч військових злочинців можуть опинитися на війні в Україні.

"Пригожин у своїй промові сказав, що він уже відвідав 2 тисячі колоній. У середньому там сидить 1200-1300 людей. Відразу вербуються 300-400. Ось і рахуйте: вже десятки тисяч завербованих. Пішли чутки, що їх уже бачили в Новосибірську та Пермі, але поки немає вагомих підтверджень, говорити нема про що. Але, на жаль, останнім часом все найгірше підтверджується", – розповіла Романова.

Також правозахисниця додала, що завербованих, котрі намагаються втекти з поля бою, розстрілюють на місці. При цьому в'язні воюють не під своїми іменами, тому родичі не мають жодних шансів з'ясувати долю завербованих.

"Він (Пригожин, – ред.) говорить про те, що якщо ти розвернешся, то відразу смерть, відразу розстріл. Це ми знаємо зі слів "вагнерівців", що побували в боях. Він говорить про те, що ув'язнені самі собі обирають командира і спеціалізацію. Вони воюють не під своїми іменами, а під прізвиськами. Ми знаємо, що поранені, що лежать у Луганському шпиталі з цинічною назвою "імені визволення Луганська", лікуються під прізвиськами. 20% він вербує відразу, 20% погоджуються і щось підписують", – зазначила правозахисниця.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...