
Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України.
Він зазначив, що в ході локального контрнаступу ЗСУ на околицях Бахмута в травні російські війська відступили з панівних західних висот в розташовану на схід Берхівку. При цьому російський Генштаб назвав це "перегрупуванням на більш вигідні для оборони позиції".
"Зараз частину населеного пункту Берхівка вже втрачено, драпають війська потихеньку. Ганьба! Шойгу, Герасимов, закликаю вас, приїжджайте на фронт, підніміть з пістолетами армію, щоб вперед йшли. Давайте, ви зможете! А якщо не зможете, помрете героями", – заявив Пригожин.
Зазначимо, що Берхівка розташована в такій позиції, що її визволення означатиме для окупантів значне ослаблення всього північного флангу навколо Бахмута.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...