
Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України.
Він зазначив, що в ході локального контрнаступу ЗСУ на околицях Бахмута в травні російські війська відступили з панівних західних висот в розташовану на схід Берхівку. При цьому російський Генштаб назвав це "перегрупуванням на більш вигідні для оборони позиції".
"Зараз частину населеного пункту Берхівка вже втрачено, драпають війська потихеньку. Ганьба! Шойгу, Герасимов, закликаю вас, приїжджайте на фронт, підніміть з пістолетами армію, щоб вперед йшли. Давайте, ви зможете! А якщо не зможете, помрете героями", – заявив Пригожин.
Зазначимо, що Берхівка розташована в такій позиції, що її визволення означатиме для окупантів значне ослаблення всього північного флангу навколо Бахмута.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...