
Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України.
Він зазначив, що в ході локального контрнаступу ЗСУ на околицях Бахмута в травні російські війська відступили з панівних західних висот в розташовану на схід Берхівку. При цьому російський Генштаб назвав це "перегрупуванням на більш вигідні для оборони позиції".
"Зараз частину населеного пункту Берхівка вже втрачено, драпають війська потихеньку. Ганьба! Шойгу, Герасимов, закликаю вас, приїжджайте на фронт, підніміть з пістолетами армію, щоб вперед йшли. Давайте, ви зможете! А якщо не зможете, помрете героями", – заявив Пригожин.
Зазначимо, що Берхівка розташована в такій позиції, що її визволення означатиме для окупантів значне ослаблення всього північного флангу навколо Бахмута.

Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...