"Пригрівся у нас в Україні, а про війну мовчить": Відома акторка згадала про бойфренда Аліни Гросу з Росії

Українська актриса Наталка Денисенко висловилася з приводу бойфренда Аліни Гросу, російського актора Романа Полянського, який мовчить про війну в Україні, передають Патріоти України.

Вона висловила подив тим, що російський актор, який зараз живе в Україні, мовчить про війну. "Ще цікаво, чому мовчить "актьор", який пригрівся у нас в Україні?" - написала Денисенко.

Також вона не розуміє, чому хтось вступає до лав ЗСУ і захищає нашу країну, а хтось просто мовчить і спокійно собі живе. "Чому я пишу про таких людей, як цей "актьор"? Чому мені важливо зрозуміти позицію такої людини? Тому що мій чоловік готовий йти в оборону і захищати нашу країну і всіх, хто в ній знаходиться. Я розумію, що кожен воює по-своєму, але коли публічна людина ніяк не висловлюється в своєму Instagram, це означає замовчування", - додала актриса.

Може бути велика біда: Жданов припустив, який "сюрприз" готує Путін на День незалежності України

понеділок, 15 серпень 2022, 18:40

Російські окупанти використовуватимуть майбутній День незалежності України для здійснення нових провокацій. Такий прогноз озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, так склалося, що ворог влаштовує їх на релігі...

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як вчергове знищили новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.