"Приємно здивуємо": В окупованому Криму похвалилися підготовкою до курортного сезону після копання окопів на пляжах і "бавовни"

Незаконна "влада" тимчасово окупованого Криму стверджує, що вона повним ходом готується до курортного сезону на півострові попри "СВО". Мовляв, благоустрою туристичної інфраструктури "приділяється велика увага" і багато що "справді здивує гостей у майбутньому сезоні-2023", передають Патріоти України.

Про це заявив так званий міністр курортів і туризму Криму Вадим Волченко у коментарі пропагандистському інформаційному агентству. Прикметно, що відповідну новину росіяни випустили 29 квітня – якраз у той день, коли нафтобазу в Севастополі відвідала "бавовна".

"Крим в абсолютно спокійному штатному режимі готується і до травневих свят, і до майбутнього сезону. Це стосується туристичної інфраструктури, пляжних територій безумовно", – стверджує зрадник, що народився в Сімферополі.

Волченко зазначив, що поки що будуть задіяні об'єкти на південному березі (як стверджує він, через погоду). Але до 1 червня, за його словами, вони будуть готові "абсолютно на всій" території півострова.

"Багато з них справді здивують наших гостей у майбутньому сезоні 2023 року", – сказав помічник Кремля. Він не уточнив, як туристи пробиратимуться до води через окопи, вириті військовослужбовцями РФ на береговій лінії, а також замовчав про систематичні вибухи на півострові.

"Надзвичайно жорстока атака": Під час удару по Харкову та Люботину окупанти випустили одразу 15 ракет

четвер, 23 травень 2024, 12:55

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час удару РФ по Харкову та Люботину Харківської області у четвер, 23 травня, країна-агресорка випустила одразу 15 ракет. Про це він написав у Telegram, передають Патріоти України. «Надзвичайно жорст...

Можуть планувати держпереворот: Прокуратура Болгарії вимагає розпуску двох проросійських організацій

четвер, 23 травень 2024, 12:42

У Болгарії прокуратура через суд домагається закриття двох проросійських воєнізованих організацій. Позов про розпуск «Болгарської військової спілки імені Василя Левського» та його частини, Болгарського Національного Ополчення «Шипка», подано 22 травня ...