
Українські захисники продовжують успішно знищувати окупантів, які приїхали вбивати мирних українців. Так, ЗСУ успішно "демілітаризували" двох 22-річних окупантів із селища Сірноводськ Самарської області РФ, передають Патріоти України.
Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, окупанти Іван Афанасьєв і Микита Фролов були однокласниками у школі, а потім разом навчалися в Сергіївському губернському технікумі. Пізніше друзі-окупанти відправились на війну проти України.
"Обидва товариші-однокласники вирушили брати участь у "СВО" проти України. Фролова ліквідували 1 червня в районі населеного пункту Веселе Харківської області. Афанасьєва – в районі селища Тошківка Луганської області 28 червня", - розповів Комахідзе.
Влада країни-агресорки дала окупантам по медальці посмертно, а місцеві чиновники встановили меморіальні дошки на технікумі, де навчалися загарбники.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...