Приїхав із Краснодарського краю: Від COVID-19 помер "мер" окупованої Ялти

Іван Імгрунт став відомим у 2017 році, коли розпорядився вивісити на фасаді будівлі адміністрації портрет Йосипа Сталіна.

Глава окупаційної адміністрації Ялти Іван Імгрунт помер 18 жовтня у віці 59 років, повідомляють Патріоти України із посиланням на агентство "Інтерфакс".

Причиною смерті став COVID-19, сказав співрозмовник агентства в оточенні "мера". Ще сьогодні вранці на сторінках чиновника в соцмережах було опубліковано привітання дорожників із професійним святом.

Про госпіталізацію Імгрунта із пневмонією стало відомо 30 вересня. Тоді він оцінював свій стан як нормальний. Імгрунт став "мером" Ялти в листопаді 2019 року. До цього працював в "уряді" Криму, а раніше очолював адміністрацію Бєлорєченського району Краснодарського краю РФ. Він став відомим у 2017 році, коли розпорядився вивісити на фасаді будівлі адміністрації портрет Йосипа Сталіна.

Хіти тижня. "Из 126 БТГр против Украины могут быть направлены до 90 БТГр против 80 БТГр Украины": Бутусов підрахував співвідношення сил та інших факторів у випадку великої війни

субота, 17 квітень 2021, 2:00

"Сколько батальонов у Путина? Анализ российских сил вторжения в Украину. Подготовка к отражению агрессии должна начинаться с осознания угрозы. Вооруженные силы Российской Федерации насчитывают более 1 миллиона военнослужащих, однако сколько из них гото...

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...