Прийняли важливе рішення: Зеленський на Ставці прямо поставив запитання Залужному і Сирському про Бахмут

Президент Володимир Зеленський детально розповів про сьогоднішнє засідання Ставки Верховного головнокомандувача, на якому було вирішено посилити українські позиції у Бахмуті. Про це глава держави сказав у своєму традиційному відеозверненні увечері, 6 березня, передають Патріоти України.

За його словами, на засіданні розглянули ситуацію на оперативних напрямках, у кожній ключовій точці боїв. "Доповідали Головком, командувачі, розвідка. Була особлива доповідь щодо ситуації в Бахмуті, навколо міста і більш як годинна розмова. Фактично саме тема Бахмута стала основною для цієї Ставки.

Хочу бути відвертим у таких темах. Буває, на жаль, багато різних дезінформаційних повідомлень. Від тих, хто навіть чути не може абсолютно закритих розмов про оборону, але щось стверджує про якісь нібито рішення щодо питань оборони. Суспільство має розуміти сенс наших оборонних операцій, правдивий сенс", – зазначив Зеленський.

Президент розповів, що на Ставці прямо поставив питання об’єднаного стратегічного угруповання військ "Хортиця генералу Олександрові Сирському, і головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному про те, якою вони бачать далі оборонну операцію на Бахмутському напрямку – чи відійти, чи продовжувати оборону й посилюватись у місті.

"Обидва генерали відповіли: не відходити й посилюватися. І ця позиція була одноголосно підтримана Ставкою. Інших позицій не було. Я сказав Головкому знайти відповідні сили, щоб допомогти хлопцям у Бахмуті", – додав Зеленський.

За його словами, Сили оборони знищують окупанта всюди, де це дає результат для України. "Бахмут дав і дає один із найбільших результатів за час цієї війни, за час усієї битви за Донбас", – підсумував глава держави.

Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...