Прийняли відразу два закони: У Кремлі знайшли нові способи "заспокоїти" військових та дружин загиблих окупантів

Кремль ухвалив нові закони, які, ймовірно, є спробою заспокоїти російських військовослужбовців, фінансово заохотити більше новобранців приєднатися до армії в обмін на державні пільги і обмежити критику з боку дружин загиблих окупантів. Про це йдеться у звіті розвідки Міноборони Британії, опублікованому у суботу, 13 квітня, передають Патріоти України.

Повідомляється, що 6 квітня російський диктатор Володимир Путін ухвалив два закони на підтримку військовослужбовців ЗС Росії, які воюють проти України.

Перший закон передбачає звільнення окупантів від сплати відсотків за споживчими кредитами та кредитних канікул. Зазначається, що це є продовженням закону від жовтня 2022 року, який звільнив мобілізованих та інших учасників російського вторгнення в Україну від нарахування пені за прострочення платежів за житлово-комунальні послуги, кредитів та боргів.

Другий закон, підписаний Путіним, вносить зміни до Трудового кодексу РФ і забороняє роботодавцям звільняти вдів російських військовослужбовців протягом одного року з дня смерті чоловіка.

Розвідники зазначають, що хоча будь-які платіжні канікули можуть коштувати російському уряду небагато в короткостроковій перспективі, вони, ймовірно, матимуть довгострокові наслідки для економічної ситуації в Росії та її перспектив.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...