"Прийняв шосту дозу": Лікар Байдена розкрив подробиці про стан президента після хвороби на коронавірус

Лікар Кевін О'Коннор заявив, що станом на 20 липня, президент США Джо Байден, який захворів на коронавірус, почувається значно краще. Про це йдеться у листі лікаря, оприлюдненому пресслужбою Білого дому, передають Патріоти України.

"Сьогодні вранці (20 липня, - ред.) президент Байден прийняв шосту дозу препарату P AXLOVID", - зазначив лікар.

За його словами, Байден все ще скаржиться на кашель і хрипоту, але його симптоми продовжують стабільно покращуватися.

Крім того, в нормі знаходяться його пульс, артеріальний тиск, частота дихання та температура. Як стверджує лікар, показники насичення киснем у повітрі залишаються відмінними. Легені президента також чисті.

"Геномне секвенування визначило, що варіант SARS-CoV-2 (COVID-19), з яким зіткнувся Президент, є варіантом KP .2.3. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC), на варіант KP .2.3 припадає приблизно 33,3% нових випадків інфікування у Сполучених Штатах", - додав О'Коннор.

Він зауважив, що добре переносить лікування і продовжуватиме приймати PAXLOVID, як і планувалося.

ШІ оцінив реальний зріст Путіна, врахувавши всі хитрощі іміджмейкерів закомлексованого диктатора

понеділок, 22 червень 2026, 13:38

Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...