"Прийняв шосту дозу": Лікар Байдена розкрив подробиці про стан президента після хвороби на коронавірус

Лікар Кевін О'Коннор заявив, що станом на 20 липня, президент США Джо Байден, який захворів на коронавірус, почувається значно краще. Про це йдеться у листі лікаря, оприлюдненому пресслужбою Білого дому, передають Патріоти України.

"Сьогодні вранці (20 липня, - ред.) президент Байден прийняв шосту дозу препарату P AXLOVID", - зазначив лікар.

За його словами, Байден все ще скаржиться на кашель і хрипоту, але його симптоми продовжують стабільно покращуватися.

Крім того, в нормі знаходяться його пульс, артеріальний тиск, частота дихання та температура. Як стверджує лікар, показники насичення киснем у повітрі залишаються відмінними. Легені президента також чисті.

"Геномне секвенування визначило, що варіант SARS-CoV-2 (COVID-19), з яким зіткнувся Президент, є варіантом KP .2.3. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC), на варіант KP .2.3 припадає приблизно 33,3% нових випадків інфікування у Сполучених Штатах", - додав О'Коннор.

Він зауважив, що добре переносить лікування і продовжуватиме приймати PAXLOVID, як і планувалося.

Дрон Striker дістане до Уралу: Що відомо про польський БпЛА , який протестували в Україні

четвер, 25 червень 2026, 17:56

Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...

Оце так: Італійський виробник зброї постачав армії РФ рушниці під час війни, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 17:43

Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...