"Прийом удава": Жданов назвав спосіб ліквідації окупантів на Херсонщині без контрнаступу

Українські захисники можуть ліквідувати угрупування російських військ поблизу Херсона навіть без проведення контрнаступальної операції. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов у прямому ефірі спільного інформаційного марафону, передають Патріоти України.

"Я думаю, що у зв’язку з тим, у нас на сьогоднішній день немає сил і засобів для проведення контрнаступальної операції ми можемо застосувати там такий "прийом удава" — потрохи стискувати це угруповання, на даючи йому можливості поповнити запаси боєприпасів, палива і продовольства. Потрохи завдавати ураження і змушувати до здачі", - зазначив Олег Жданов.

На його думку, з мінімальним застосуванням резервів і максимальним нанесенням вогневого ураження українські воїни мають шанси притиснути окупантів до Дніпра і змусити їх здатися.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...