"Прийшов на службу добровільно": Прикордонники показали свого собаку Туксона (фото)

В українських прикордонників з’явився пес-помічник, який не є службовою собакою і пішов на "службу" добровільно. Історію чотирилапого розповіли у Держприкордонслужбі, передають Патріоти України.

"Якщо запитаєте, що таке вірність, то просто прочитайте цю історію. Знайомтесь, це пес Туксон і він – прикордонник. Він не є службовою собакою, проте виходів на кордон має стільки, що і не злічити. Він самовільно супроводжує майже всі прикордонні наряди, які виконують наказ на охорону державного кордону", - йдеться в повідомленні.

Прикордонники розповідають, що починаючи з 24 лютого Туксон несе службу на одному з блок-постів. "Чотирилапий помічник надихає захисників на виконання завдань і допомагає наближати перемогу над окупантом!", - наголошують в ДПСУ.


"Не питайте мене, як протікає спецоперація": Актор із "Кварталу 95" показав Путіна, який хворіє на нетримання сечі (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:14

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий показав нову комедійну пародію на президента РФ Володимира Путіна. Цього разу диктатор у виконанні гумориста страждає через нетримання сечі на Пітерському міжнародному форумі, який автор назвав "Путінським". Ледь ...

Окупанти намагаються вербувати евакуйованих жителів Маріуполя, використовуючи їхнє зруйноване житло, - ГУР Міноборони

середа, 29 червень 2022, 11:59

Окупаційна адміністрація Маріуполя застосовує нові методи збору інформації про мешканців, які залишаються в місті, передають Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, з цією метою організовано приймання заявок пр...