Прийшов на все готовеньке: Мендель висловилася про роботу свого наступника на посаді прес-секретаря Зеленського

Новий прессекретар президента України Володимира Зеленського Сергій Никифоров розпочав роботу на цій посаді, маючи сформовану систему пресслужби й команду. Коли 2019 року на цю посаду була призначена Юлія Мендель, систему і команду довелося створювати з нуля. Про це Мендель заявила в ефірі програми "Гостре питання" на телеканалі OBOZREVATEL, зазначають Патріоти України. "У нас були абсолютно різні вхідні дані", – наголосила вона.

Зокрема, за словами Мендель, велику роль відігравала навіть стать прессекретаря. "Я була прессекретаркою, а він прессекретар. В нашому суспільстві склалася дуже велика відмінність у ставленні до жінки і до чоловіка", – зауважила вона. Окрім того, на момент приходу Мендель в Офіс президента в червні 2019 року довелося формувати команду й систему з нуля. Натомість Никифоров прийшов в ОП, коли все це вже працювало, зауважила вона.

"Ми прийшли – у нас нічого не було. Прийшов Сергій – у нього є команда, є система. Він має її вивчити, він має додавати нові меседжі, він має передавати те, що говорить президент, формулювати позицію. Але це різні вхідні дані. Проте, завжди є моменти для вдосконалення системи", – сказала колишня прессекретарка.

Водночас Мендель запевнила, що не відчуває ревнощів до свого наступника, готова допомагати йому і бажає Никифорову удачі на цій посаді. "В професійному ревнощі, мені здається, недоречні. Щиро бажаю Сергію удачі".

Відповідаючи на запитання, чи хороший Никифоров прессекретар, Мендель сказала: "Він старається. Він росте. Він розуміє дедалі більше інформаційний простір та інформаційні виклики. Мені здається, хороший – це той, який намагається рости професійно".

"У нас усі беруться оцінювати роботу прессекретаря після того, як я стала таким відомим прессекретарем. Але насправді хороший прессекретар – це той, який влаштовує президента України", – додала вона.

Говорячи про роботу Никифорова під час пресмарафону президента 26 листопада, Мендель зауважила: "Я думаю, що Сергій намагався відчувати президента, чи висловився він уже до кінця. Перебивати президента, не дати йому висловити точку зору чи дати лише частковій кількості журналістів поставити питання – це теж неправильно".

"Я думаю, що він діяв гнучко, дипломатично. Він намагався, щоб усі журналісти поставили питання, щоб у президента було достатньо часу, щоб відповісти. Взагалі, формат такого пресмарафону досить складний. Але кожен журналіст мав можливість поставити запитання. Для мене це був бум демократії", – підсумувала колишня прессекретарка.


Дим не допоможе: Британська розвідка вказала на вразливість Кримського мосту

понеділок, 29 травень 2023, 11:03

Російська військова доктрина надає використанню маскування великого значення. Однак ця тактика показала свою неефективність у ході війни з Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у Twitter. Як зазначаєть...

У пеклі гості: Українські дрони "відмінусували" російський "Град" на околицях Бахмута (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 10:42

Українські військовослужбовці ефектно знищили на околицях Бахмута реактивну систему залпового вогню "Град". Російські окупанти вивели РСЗВ на бойову позицію, обстріляли позиції українських військових, але втекти вже не встигли, передають Патріоти Украї...