Прийшов на все готовеньке: Мендель висловилася про роботу свого наступника на посаді прес-секретаря Зеленського

Новий прессекретар президента України Володимира Зеленського Сергій Никифоров розпочав роботу на цій посаді, маючи сформовану систему пресслужби й команду. Коли 2019 року на цю посаду була призначена Юлія Мендель, систему і команду довелося створювати з нуля. Про це Мендель заявила в ефірі програми "Гостре питання" на телеканалі OBOZREVATEL, зазначають Патріоти України. "У нас були абсолютно різні вхідні дані", – наголосила вона.

Зокрема, за словами Мендель, велику роль відігравала навіть стать прессекретаря. "Я була прессекретаркою, а він прессекретар. В нашому суспільстві склалася дуже велика відмінність у ставленні до жінки і до чоловіка", – зауважила вона. Окрім того, на момент приходу Мендель в Офіс президента в червні 2019 року довелося формувати команду й систему з нуля. Натомість Никифоров прийшов в ОП, коли все це вже працювало, зауважила вона.

"Ми прийшли – у нас нічого не було. Прийшов Сергій – у нього є команда, є система. Він має її вивчити, він має додавати нові меседжі, він має передавати те, що говорить президент, формулювати позицію. Але це різні вхідні дані. Проте, завжди є моменти для вдосконалення системи", – сказала колишня прессекретарка.

Водночас Мендель запевнила, що не відчуває ревнощів до свого наступника, готова допомагати йому і бажає Никифорову удачі на цій посаді. "В професійному ревнощі, мені здається, недоречні. Щиро бажаю Сергію удачі".

Відповідаючи на запитання, чи хороший Никифоров прессекретар, Мендель сказала: "Він старається. Він росте. Він розуміє дедалі більше інформаційний простір та інформаційні виклики. Мені здається, хороший – це той, який намагається рости професійно".

"У нас усі беруться оцінювати роботу прессекретаря після того, як я стала таким відомим прессекретарем. Але насправді хороший прессекретар – це той, який влаштовує президента України", – додала вона.

Говорячи про роботу Никифорова під час пресмарафону президента 26 листопада, Мендель зауважила: "Я думаю, що Сергій намагався відчувати президента, чи висловився він уже до кінця. Перебивати президента, не дати йому висловити точку зору чи дати лише частковій кількості журналістів поставити питання – це теж неправильно".

"Я думаю, що він діяв гнучко, дипломатично. Він намагався, щоб усі журналісти поставили питання, щоб у президента було достатньо часу, щоб відповісти. Взагалі, формат такого пресмарафону досить складний. Але кожен журналіст мав можливість поставити запитання. Для мене це був бум демократії", – підсумувала колишня прессекретарка.


Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...

Єврокомісія судитиметься одразу з шістьма країнами ЄС: Що саме вони порушили

неділя, 29 січень 2023, 19:00

Європейська комісія подає апеляцію до Суду ЄС проти шести країн-членів у зв'язку з їх нездатністю запобігти появі видів, шкідливих для європейської природи, інформують Патріоти України. Як повідомляє Delfi, Європейська комісія ухвалила рішення звернути...