"Прихована форма масової мобілізації та загроза вторгнення": У РФ оголосили збори резервістів улітку, а не традиційно навесні, - екс-представник президента в Криму

Те, що наразі ці збори оголошені агресором саме влітку, а не традиційно навесні, можна було б пояснити й карантинними заходами. Але насправді це не так.
Борис Бабін. Фото: УНІАН.

Екс-представник президента в АРК Борис Бабін заявив про те, що в Росії оголосили збори резервістів влітку, замість традиційного весняного періоду. Також в указі не вказано терміни завершення зборів. Про це він написав у "Фейсбуці", повідомляють Патріоти України.

Бабін зазначив: "У державі-агресорі президентським указом від 29.06.20 № 430 оголошено призов осіб з запасу на військові збори. Такі призови в РФ й раніш відбувалися щорічно, прикладом за указами від 11.06.16 N 283, від 19.04.17 № 179, від 19.03.18 № 114, від 21.02.19 № 70.

Та й те, що наразі ці збори оголошені агресором саме влітку, а не традиційно навесні, можна було б пояснити й карантинними заходами. Але насправді вкрай важливе інше. Усі вказані вище попередні щорічні путінські укази передбачали призов запасних на збори з чітким строком їх проведення - до двох місяців.

А ось сьогоднішній указ, уперше в цій серії за багато років, жодних строків тривалості призову не встановлює. Фактично ним особи призиваються владою РФ з запасу - до особливого розпорядження.

Таким чином указ № 430 можна вважати прихованою формою масової мобілізації в Збройні сили РФ запасу, на невизначений строк та у невідомому наразі обсязі. Зазвичай в соціально-географічних умовах РФ повноцінне насичення військ призваними особами варто очікувати не раніше ніж через місяць, а скоріш за усе десь днів через сорок-п`ятдесят".

Сидів у барі на даху та пив горілку: Стало відомо про перебування принца Гаррі в наркологічній клініці

середа, 15 липень 2020, 13:59

Коли Гаррі було 16 років, його батько принц Чарльз вирішив відправити його в клініку реабілітації наркоманів. З'ясувалося, що в юності Гаррі зловживав наркотиками і одного разу потрапив в клініку для наркоманів. Також принц Гаррі відчував слабкість і д...

Побачили та "конфіскували": Найманці "ДНР" похвалилися "віджатою" дорожньою технікою (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:15

Підставою для "конфіскації" стало те, що власник спецтехніки переїхав на територію, підконтрольну Україні. "Польовий командир ДНР" Олександр Ходаковський похвалився, що "віджав" кілька вантажівок, асфальтоукладальників і екскаваторів, які терористи вия...