Прихована істерія наростає: Путіну перестали приносити погані новини, щоб не "дратувати", - ЗМІ

Володимиру Путіну перестали повідомляти погані новини про ситуацію на фронті і в цілому в країні, оскільки він реагує на них "вкрай роздратовано". Про це інформоване джерело розповіло виданню ВЧК-ОГПУ, передають Патріоти України.

"На доповіді з реальною ситуацією Путін реагував приблизно так: в роздратованій формі заявляв доповідачеві, що той в даний момент знаходиться під впливом "західної пропаганди", згущує слідом за нею "хмари", тоді, як сам Путін володіє більш достовірною інформацією з інших джерел, що не збігається з відомостями доповідача", – розповіло джерело.

Людина, яка повідомила російському диктатору погані новини, зазвичай надовго випадає зі списку людей, допущених до спілкування з Путіним. На противагу цьому постійний доступ до російського президента мають ті, хто повідомляє йому тільки про успіхи, применшуючи поразки і провали до рівня дрібних неприємностей, які ні на що не впливають.

"На даний момент Путіну просто перестали приносити "погані вісті", оскільки президент їх не хоче чути", – говорить джерело.

СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:52

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України. Чоловіків затримали...

Окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК на Дніпропетровщині

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:28

У понеділок, 2 жовтня, росіяни атакували склад матеріалів ДТЕК в Дніпропетровській області - пошкоджено обладнання. Про це пише ДТЕК, передають Патріоти України. Повідомляється, що пошкоджень зазнали кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладна...