Приховати злочини все одно не вдасться: Окупанти розкопують місце бомбардування драмтеатру в Маріуполі (фото)

Росія вирішила приховати сліди своїх злочинів, які вона вчинила в Маріуполі. Окупанти розгрібають завали у драмтеатрі, на який росіяни скинули авіабомбу, поховавши під його завалами сотні людей. Нові супутникові знімки від Maxar Technologies показали, що на місці розбомбленого драмтеатру в Маріуполі декілька днів тривають роботи, передають Патріоти України.

Російські окупанти проводять розкопки. І для цього пригнали важку будівельну техніку. На першому знімку від 29 квітня видно, що поруч з будівлею розміщений кран. Тротуари з північної та південної сторони драматичного театру, які були вкриті уламками від бомбардувань, на той час були розчищені.

Вже 2 травня, окрім крана, біля драмтеатру були й вантажівки. Але не було зрозуміло, яку роботу вони виконують.

На фотографії від 6 травня помітно значно більшу активність. Кран вже біля великої діри у даху будівлі (ймовірно епіцентр вибуху). А навколо ще більше вантажівок. Деякі з них припарковані на величезному написі "ДЕТИ", який був нанесений з обох боків театру.

Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...