Приховати злочини все одно не вдасться: Окупанти розкопують місце бомбардування драмтеатру в Маріуполі (фото)

Росія вирішила приховати сліди своїх злочинів, які вона вчинила в Маріуполі. Окупанти розгрібають завали у драмтеатрі, на який росіяни скинули авіабомбу, поховавши під його завалами сотні людей. Нові супутникові знімки від Maxar Technologies показали, що на місці розбомбленого драмтеатру в Маріуполі декілька днів тривають роботи, передають Патріоти України.

Російські окупанти проводять розкопки. І для цього пригнали важку будівельну техніку. На першому знімку від 29 квітня видно, що поруч з будівлею розміщений кран. Тротуари з північної та південної сторони драматичного театру, які були вкриті уламками від бомбардувань, на той час були розчищені.

Вже 2 травня, окрім крана, біля драмтеатру були й вантажівки. Але не було зрозуміло, яку роботу вони виконують.

На фотографії від 6 травня помітно значно більшу активність. Кран вже біля великої діри у даху будівлі (ймовірно епіцентр вибуху). А навколо ще більше вантажівок. Деякі з них припарковані на величезному написі "ДЕТИ", який був нанесений з обох боків театру.

Пішла піна з рота: В академії під Санкт-Петербургом загадково загинули курсанти

вівторок, 28 березень 2023, 11:45

На навчальній базі Військової академії зв'язку імені Будьонного в місті Сертолово під Санкт-Петербургом загадково загинули троє курсантів. Перед смертю у них пішла піна з рота. Такою інформацією поділився Telegram-канал Baza, передають Патріоти України...

Що він курить? "РФ двічі рятувала США від розпаду": Патрушев відзначився "історичною" заявою

вівторок, 28 березень 2023, 11:28

Секретар Радбезу РФ Микола Патрушев відзначився новою заявою про США. Цього разу він заявив, що Росія "щонайменше двічі рятувала США від розпаду", передають Патріоти України. Як заявив Патрушев в інтерв'ю "Російській газеті", більше РФ нібито не буде д...