Приховувати вже не виходить: На Донбасі через окупантів вибухнула екологічна катастрофа (відео)

Проблема існує давно, але окупаційна влада довго замовчувала її.
Ісаківське водосховище колись. Фото: соцмережі.

Через масове варварське знищення шахт на окупованій території Донбасу, в регіоні вибухнула екологічна катастрофа. Про це в своєму відео розповідає український журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

Так, через порушення або припинення роботи шахтних водовідливів, стали стрімко міліти ріки і водосховища: та вода, яка раніше надходила в них з підземелля, тепер вся йде в порожнечі і виробки.

Проблема існує давно, але окупаційна влада замовчувала її. Зараз же вона досягла таких масштабів, що вони змушені були її визнати. Зокрема, так звана мер Алчевська Наталя Пяткова заявила, що вона дуже стурбована обмілінням Ісаковського водосховища - улюбленого місця відпочинку жителів міста.

"Чомусь не міліли річки, не пересихали водосховища за тих самих "фашистів" ... при цьому чомусь виділялися гроші і вся ця система вона якось підтримувалася - водовідливи, і таке інше. А зараз прийшли "визволителі" і звільнили Донбас від усього цього і тепер там руйнується абсолютно все", - резюмував Казанський.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...