
Через масове варварське знищення шахт на окупованій території Донбасу, в регіоні вибухнула екологічна катастрофа. Про це в своєму відео розповідає український журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.
Так, через порушення або припинення роботи шахтних водовідливів, стали стрімко міліти ріки і водосховища: та вода, яка раніше надходила в них з підземелля, тепер вся йде в порожнечі і виробки.
Проблема існує давно, але окупаційна влада замовчувала її. Зараз же вона досягла таких масштабів, що вони змушені були її визнати. Зокрема, так звана мер Алчевська Наталя Пяткова заявила, що вона дуже стурбована обмілінням Ісаковського водосховища - улюбленого місця відпочинку жителів міста.
"Чомусь не міліли річки, не пересихали водосховища за тих самих "фашистів" ... при цьому чомусь виділялися гроші і вся ця система вона якось підтримувалася - водовідливи, і таке інше. А зараз прийшли "визволителі" і звільнили Донбас від усього цього і тепер там руйнується абсолютно все", - резюмував Казанський.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...