"Прикольно ганяти, стріляти по курках": Окупант похвалився життям у захопленому селі (аудіо)

Російські окупанти продовжують займатися мародерство на окупованих територіях. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта, опублікованій Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Коротше, у мене тут *бать нудне життя. Коли краду якусь техніку, це цікаво", - говорить він. Співрозмовниця запитує російського військового, як він збирається це вивозити. Той пояснює, що вкраденим користується на місці.

"Та залітаю в залишені будинки, відкриваю гараж, мотоцикл-х**кл намагаюся завести. Якщо заводжу – викрадаю", - сказав він. Тоді співрозмовниця запитала, навіщо він це робить. Від окупанта були безглузді пояснення.

"По-перше треба якось транспорт тут викорінювати, бо мирні можуть їхати до своїх, передавати, що відбувається тут. Тут відсотків 20 населення в селі – мирні жителі, решта ми. По-друге просто прикольно ї**ть. Безкарність, ганяти по вулицях, вчитися водити всяку х**ню від н**уй робити. Грати в GTA, стріляти по курках. На машині раз**ався недавно, вчора на скутері, нормально", – додав він.

Обмежено придатні можуть бути мобілізовані: У ЗСУ пояснили, куди можуть призвати військовозобов'язаних цієї категорії

середа, 1 лютий 2023, 18:56

В Україні продовжили дію воєнного стану та загальної мобілізації до 19 лютого 2023 року. У зв'язку з цим багатьох людей цікавить питання: що робити тим, кого військово-лікарняними комісіями (ВЛК) визнано обмежено придатними до служби за станом здоров'я...

Два постріли - два влучання: Спецпризначенці Нацгвардії за одну хвилину знищили ворожий танк і БМП (відео)

середа, 1 лютий 2023, 18:25

Нацгвардійці-спецпризначенці продовжують завдавати втрат російським окупантам. На Донеччині бійці окремого загону спецпризначення НГУ "Омега" ліквідували російський танк і БМП, передають Патріоти України. Для цього їм знадобилося два постріли та хвилин...