На Буковині прикордонники затримали шістьох чоловіків, які незаконно намагалися втекти до Молдови, передають Патріоти України.
Як повідомляє Держприкордонслужба, на ділянці відповідальності відділу "Сокиряни" наряд відділення "Вашківці" виявив поблизу кордону трьох осіб, котрі, як побачили військовослужбовців, почали втікати.
"За результатами пошукових заходів на околиці населеного пункту Грубно вдалося затримати втікачів. До лінії державного кордону чоловікам залишалося близько 500 м. Із собою "туристи" мали документи, що підтверджували громадянство України", - додали у ДПСУ.
Згодом прикордонники встановили, що всі троє є мешканцями Слов’янська Донецької області. За аналогічних обставин, цієї ж ночі, охоронці кордону затримали ще трьох порушників, а саме – мешканців міст Полтава та Запоріжжя. Чоловіки намагалися порушити кордон на ділянці відділу "Мамалига", де були затримані нарядом відділення "Подвірне", за 100 метрів від державного кордону.
"Всіх затриманих осіб доправлено до прикордонних підрозділів для притягнення їх до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України".
За цими фактами прикордонники направили повідомлення співробітникам Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 336 ККУ "Ухиляння від призову за мобілізацією", - йдеться у повідомленні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...