У бою за Бахмут прикордонники знищили штурмовий підрозділ окупантів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України.
В повідомленні сказано, що десяток російських окупантів вирішили перевірити міцність оборонних позицій одного з прикордонних підрозділів. "Що ж, перевірили. Вогневий наліт від наших мінометників не забарився. Прикордонники, під прикриттям обстрілу, наблизились до противника й ліквідували більшість підрозділу окупантів", - йдеться в повідомленні.
У вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України сказано, що ворог продовжує вести наступальні дії на Бахмутському напрямку, зазнаючи численних втрат. На Лиманському та Авдіївському напрямках вів безуспішні наступальні дії, усі атаки противника відбиті. На решті напрямків окупанти обороняються.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...