Прикордонники України виявили японського шпигуна

Громадянин Японської Держави намагався виїхати з України зі шпигунським обладнанням, повідомляють Патріоти України з посиланням наДержавну прикордонну службу України.

Пасажир рейсового автобуса громадянин Японії, їхав через пункт пропуску «Паланка».

Військовослужбовці Білгород-Дністровського загону виявили в іноземця технічні засоби негласного зняття інформації.

Затриманий намагався приховано вивезти обкладення в Молдову.

Під час спільного з митниками ДПСУ огляду в речах іноземця виявили: дві пари окулярів, дві ручки та годинник, в яких були вмонтовані приховані камери та мікро-USB розєми.

За цим фактом проінформовано компетентні органи. «Шпигуна» через кордон не пропустили, технічні пристрої встановленим порядком вилучили.

В українському законодавстві існує ряд законів, що нормують використання спеціальних засобів для запису відео та аудіоінформації.

Покарання за порушення цих правил передбачені, зокрема, ст. 182 і 359 Кримінального кодексу.

Так, якщо ст. 182 Кримінального кодексу встановлює відповідальність за вторгнення в особисте життя в принципі, то в статті 359 того ж зводу законів мова йде про незаконне використання спеціальних технічних засобів прихованого отримання інформації.

Якщо за результатами експертизи не встановлено, що засіб запису є спеціальним технічним засобом прихованого отримання інформації, кримінальне провадження буде відкрито за вищевказаною 182 статтею.

Приховане відеоспостереження за кимось або чимось в Україні законом забороняється, як і продаж спеціального обладнання для стеження і, відповідно, його придбання.


З архіву ПУ. І пішов кримнашист на кримнашиста: Лоліта Мілявська в футболці "тобі п*зда" попередила Путіна про наслідки репресій проти Навального і десятків тисяч тих, хто вийшов на вулиці (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 14:00

Крім того артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії. У п'ятницю, 22 січня 2021 року, за день до масових мітингів в Росії в підт...

Дати агресору по пиці: Українцям заборонили стояти поруч з символікою РФ на Олімпіаді

понеділок, 24 січень 2022, 13:49

Українські спортсмени, які виступлять на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні, не будуть публічно спілкуватися з росіянами і перебувати поруч з державною символікою Росії, зазначають Патріоти України. . Представники збірної України отримали спеціальні реко...