
За два з половиною тижні перемир’я збройні формування Росії на Донбасі втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими. Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил, зазначають Патріоти України.
Незважаючи на те, що українські військові дотримуються усіх заходів повного і всеосяжного режиму припинення вогню, бойовики продовжують нести втрати особового складу, зазначили в пресцентрі.
“За даними розвідки Об’єднаних сил, за два з половиною тижні перемир’я, підрозділи противника через необережне поводження зі зброєю, ДТП, підрив на невідомих вибухових пристроях на своїх позиціях втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими”, – йдеться в повідомленні.
У підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства та дезертирство особового складу, вживання алкоголю та наркотиків, повідомили в ООС.
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...