Прикро вражає: У штабі ООС оприлюднили дані про втрати з часу запровадження на Донбасі перемир'я

За два з половиною тижні перемир’я збройні формування Росії на Донбасі втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими. Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Незважаючи на те, що українські військові дотримуються усіх заходів повного і всеосяжного режиму припинення вогню, бойовики продовжують нести втрати особового складу, зазначили в пресцентрі.

“За даними розвідки Об’єднаних сил, за два з половиною тижні перемир’я, підрозділи противника через необережне поводження зі зброєю, ДТП, підрив на невідомих вибухових пристроях на своїх позиціях втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими”, – йдеться в повідомленні.

У підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства та дезертирство особового складу, вживання алкоголю та наркотиків, повідомили в ООС.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...