Прикро вражає: У штабі ООС оприлюднили дані про втрати з часу запровадження на Донбасі перемир'я

За два з половиною тижні перемир’я збройні формування Росії на Донбасі втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими. Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Незважаючи на те, що українські військові дотримуються усіх заходів повного і всеосяжного режиму припинення вогню, бойовики продовжують нести втрати особового складу, зазначили в пресцентрі.

“За даними розвідки Об’єднаних сил, за два з половиною тижні перемир’я, підрозділи противника через необережне поводження зі зброєю, ДТП, підрив на невідомих вибухових пристроях на своїх позиціях втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими”, – йдеться в повідомленні.

У підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства та дезертирство особового складу, вживання алкоголю та наркотиків, повідомили в ООС.

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...

Пожалів улюблену Москву, де так багато шанувальників: Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен заявив, що боїться перемоги України над Росією

вівторок, 23 червень 2026, 6:05

Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...