Прикрилися мирними жителями: ЦАХАЛ показав 55-метровий туннель ХАМАСу під лікарнею Аль-Шифа (фото)

Підрозділи Армії оборони Ізраїлю та ізраїльської контррозвідки ШАБАК у неділю, 19 листопада 2023 року, виявили тунель завдовжки 55 метрів, що знаходиться на глибині 10 метрів під комплексом лікарні "Шифа" у Газі. Командування ЦАХАЛ вважає споруду частиною інфраструктури палестинського терористичного угрупування ХАМАС. Про це розповідає ізраїльський "7 канал", передають Патріоти України.

"Глибокі сходи ведуть до входу в шахту тунелю, що складається з різних ступенів захисту, включаючи вибухозахищені двері та вогневу яму. Цей тип дверей використовується терористичною організацією ХАМАС, щоб блокувати доступ ізраїльських сил до командних центрів та підземних об'єктів, що належать ХАМАСу", - йдеться у повідомленні.

Шахту тунелю було виявлено на території лікарні під навісом поруч із автомобілем, у якому була велика кількість зброї, у тому числі РПГ, вибухівка та автомати Калашнікова. ЦАХАЛ та ШАБАК продовжують досліджувати маршрут тунелю. "Це ясно засвідчує, що численні будинки в комплексі лікарні використовуються ХАМАСом як прикриття для терористичної інфраструктури та діяльності. Це ще одне свідчення цинічної манери, з якою ХАМАС використовує мешканців сектору Гази як живий щит для своєї вбивчої терористичної діяльності," - наголосили у ЦАХАЛі.

Провокація РФ? Третій за 48 годин: У Польщі продовжують знаходити невідомі предмети, що впали

вівторок, 5 березень 2024, 15:50

У Польщі продовжують виявляти невідомі предмети, що впали. Там зафіксовано вже третю подібну знахідку за останні 48 годин, передають Патріоти України. Як пише видання, ймовірно, це був уламок повітряної кулі, що впала поблизу міста Кервік Вармінсько-Ма...

Людей просять не повертатися до Харкова, бо місто "не захищене": Жданов розповів, чи є загроза наступу РФ

вівторок, 5 березень 2024, 15:22

Російська армія щодня нещадно обстрілює Харківщину. Напередодні по Куп’янську зафіксували перший удар керованими авіаційними бомбами (КАБ) з касетними зарядами. Місцева влада примусово евакуює родин з дітьми з прикордоння, а президент Володимир Зеленсь...