Прикутий до землі тракторами з українськими прапорами: У WP жорстко висміяли Путіна на карикатурі

Газета The Washington PosT висміяла російського диктатора Володимира Путіна у новій карикатурі. На ній глава Кремля лежить на землі, прикутий до місця тракторами з українськими прапорами. Ба більше, кінь прив'язаний мотузками поряд з Путіним, передають Патріоти України.

Прикметно, що багатьох читачів обурила картина Путіна."Деякі люди не погоджуються з цією карикатурою. Вони вважають, що вона була намальована з натури жорстоко звʼязаного коня. При створенні цієї карикатури жоден кінь не постраждав", – написав Майкл де Аддер.

Інші ж користувачі знайшли у картинці схожість зі сценою з "Мандрів Гуллівера", де головний герой опинився у такому ж становищі, що і російський диктатор. "На карикатурі Путін одягнений у військову форму і переможено та здивовано вдивляється у небо – вочевидь, він не очікував такого грандіозного провалу своїх військ під час війни", - йдеться у повідомленні.

СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:52

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України. Чоловіків затримали...

Окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК на Дніпропетровщині

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:28

У понеділок, 2 жовтня, росіяни атакували склад матеріалів ДТЕК в Дніпропетровській області - пошкоджено обладнання. Про це пише ДТЕК, передають Патріоти України. Повідомляється, що пошкоджень зазнали кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладна...