"Приліт ATACMS у район Ростова одразу змінить розклади всередині Росії", - Каспаров про тривалість війни в Україні

Нелегітимний президент країни-агресора РФ Володимир Путін має максимальний потенціал війни проти України у два роки. Таку думку в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман висловив 13-й чемпіон світу із шахів, російський опозиційний політик Гаррі Каспаров. За його словами, повномасштабна війна "навряд чи може піти у 2027 рік".

"Я не знаю, який потенціал в України залишився і як поводитиметься Захід у цій ситуації… Я думаю, що 2025 рік буде вирішальним", – наголосив Каспаров.

Він зазначив, що в Путіна починають з'являтися "серйозні й економічні, і військові" проблеми. "І якщо Захід готовий виявити якусь рішучість, а це насамперед пов'язано з тим, що Україна має відповідати... Щойно ракети полетять через офіційний кордон, ситуація в Росії почне змінюватися. Приліт [американських далекобійних ракет] ATACMS у район Ростова... Кудись туди – це одразу зміна всіх розкладів усередині Росії", – вважає Каспаров. Як зазначив політик, зараз великі російські міста – Москва і Санкт-Петербург – "по-справжньому не відчувають війни".

"Нагадують партизанський загін": Екскомандувач російських ВДВ публічно розкритикував армію Путіна

середа, 12 червень 2024, 20:27

Колишній командувач Повітряно-десантними військами РФ, а нині депутат Держдуми Володимир Шаманов розкритикував російське Міністерство оборони за забезпечення окупантів неякісним обмундируванням. Про це пише Newsweek з посиланням на російські пропаганди...

Ми не проти, але...: Міністр оборони Нідерландів назвала умову, за якої Україна може бити по території Росії з F-16

середа, 12 червень 2024, 19:54

Нідерланди не проти того, щоб Україна використовувала їхні винищувачі F-16 для ударів по військових цілях на території Росії. Однак є одна умова — дотримання міжнародного гуманітарного права. Про це заявила міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен в...