Примара чергового перемир'я: Російські окупанти тричі за добу порушили "тишу" на Донбасі, українцям відкривати вогонь у відповідь заборонено

За минулу добу, 7 серпня, на ділянках відповідальності підрозділів Об'єднаних сил було зафіксовано три факти порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Зокрема, ворожі неприцільно постріли зі стрілецької зброї лунали біля Новолуганського, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу ООС.

Ще по одному разу противник вистрілив з підствольного гранатомета неподалік Шумів, а з автоматичної станкового гранатомета - поблизу Травневого.

Відзначається, що постріли були провокаційними, тому українські військовослужбовці на них не реагували та вогонь у відповідь не відкривали.

Крім того, ще два порушення з боку противника відзначені поблизу тимчасово непідконтрольних населених пунктів Ужівка і Золоте-5. На цих ділянках фронту ворог проводив інженерні роботи всупереч домовленостям, які були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.

З початку поточної доби, 8 серпня, на ділянках відповідальності підрозділів ОС обстрілів з боку збройних формувань РФ не зафіксовано. Серед особового складу бойових втрат і поранень немає.

Щоб було кому воювати: У РФ запровадять обов'язковий курс із безпілотників для студентів, - ЦПД

понеділок, 22 червень 2026, 16:50

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...

Захід ДРГ у Костянтинівку не означає контроль: У ЗСУ розкрили, що відбувається в місті

понеділок, 22 червень 2026, 16:26

Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...