
До Миколаєва прибуло п'ятеро українців, яких було звільнено з російського полону за обміном. Вони розповіли про тортури, яких зазнавали протягом тривалого періоду ув'язнення в окупантів, окрім "звичних" фізичних, серед них були і витребенькуваті психологічні, передаютьПатріоти України.
Про це повідомили уTelegram Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, кореспондент якого поспілкувався з чоловіками одразу після звільнення. Зазначається, що четверо з них провели у полоні 109 днів.
Як повідомили у Центрі, чоловіки – усі цивільні, вони працювали на стайні та на пилорамі під Гостомелем. Коли н Київщину вторглися російські війська, їх вивезли спочатку до Гомеля, потім до Курська, а звідти – до Севастополя.
Звільнені з полону поділилися, що зазнавали не лише фізичних тортур. Зокрема, їх змушували вітати тюремних наглядачів піонерським салютом, читати та переказувати радянські книжки – про піонерів-героїв та життєписи Сталіна, вивчати та співати гімн РФ і цілий набір російських пісень: "Мы – русские, с нами Бог!", "Дядя Вова, мы с тобой" та пісні Газманова. Чоловіки розповіли, що інколи доводилося співати до шести годин поспіль, а якщо хтось робив це погано – били або змушували присідати 150 разів.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...