Принесла квіти до пам'ятника жертвам політичних репресій: Росіянці в поліції видали портрет Берії і нагадали - "сидіти вдома - краще, ніж просто сидіти" (фото)

За вшанування пам'яті Навального обіцяють посадити надовго

Росіянці в поліції вручили портрет Берії / Колаж УНІАН / фото ОВД-Инфо, Reuters

Росіянці, яка після смерті опозиціонера Олексія Навального принесла квіти до пам'ятника жертвам політичних репресій, видали плакат з підписом "Сидіти вдома - це краще, ніж просто сидіти".

Як пише російський правозахисний медіа проект "ОВД-Инфо", 17 лютого мешканка Челябінська поклала квіти до пам'ятника жертвам політичних репресій, а вже через тиждень її викликали у відділення поліції для "бесіди".

Після цього росіянці вручили роздрукований портрет народного комісара внутрішніх справ СРСР Лаврентія Берії з підписом "Сидіти вдома - це краще, ніж просто сидіти".

фото ОВС-Інфо

Чи не замало? Навідник ракет РФ на Яворівський полігон, колишній КДБшник отримав 15 років тюрми

четвер, 23 травень 2024, 16:30

Коригувальника ракетного удару по Яворівському полігону, внаслідок якого загинуло більше 60 людей, колишнього працівника КДБ 73-річного Олександра Косторного засудили до 15 років ув'язнення. Дослівно ОГП: "За підтримання публічного обвинувачення прокур...

Планують збивати F-16 у небі України: Росія тестує винищувачі з новими ракетами

четвер, 23 травень 2024, 16:26

Російське Міністерство оборони 22 травня опублікувало відеоролик, на якому в районі Чорного моря російські винищувачі Су-30СМ, імовірно, використовували ракети Р-37М класу "повітря-повітря" і пару Р-77-1 короткого радіуса дії. Про це пише "Інститут вив...