Принизив "величие": У МЗС Росії влаштували показну істерику послу США, через "втручання у демократичні вибори до Держдуми"

Джон Салліван

Посла США в Москві Джона Саллівана 10 вересня викликали до Міністерства закордонних справ Росії щодо нібито "втручання США у вибори" до Держдуми РФ, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

У МЗС Росії повідомили, що Салліван зустрівся із заступником міністра Сергієм Рябковим, і йому повідомили, що Москва має "неспростовні докази порушення законодавства американськими цифровими компаніями в контексті підготовки і проведення" виборів до Держдуми.

Там додали, що таке "втручання є неприйнятним".

Державні інформаційні агентства РФ повідомили, що Салліван перебував у міністерстві 20 хвилин.

Бійці НГУ над Запоріжжям збили штурмовик окупантів СУ-25

вівторок, 24 травень 2022, 22:42

Національна гвардія повідомляє про знищення російського штурмовика Су-25 напередодні, 23 травня, над Запорізькою областю, передають Патріоти України. "23 травня під час виконання бойових завдань в Запорізькій області, військовослужбовець строкової служ...

"Росія не крала 0 днів": У окупованому Донецьку випустили марку про "Азов"

вівторок, 24 травень 2022, 22:28

Патріотичні українські марки зі зображенням російського військового корабля, що пішов за вказівкою, набули шаленої популярності навіть за межами держави. Окупантів це, очевидно, роздратувало занадто сильно, тому вони подумали, мовляв, теж "можуть так",...