"Припинення допомоги Україні - гірше за Афганістан у 10 разів": Сенатор- республіканець звернувся до Трампа та його послідовників через урізання 24 млрд з бюджету США для України

Ліндсі Грем (Фото: EPA)

Сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив, що припинення допомоги Україні з боку США буде "вдесятеро гірше за Афганістан". Про це він повідомив в ефірі Face the Nacion.

За його словами, 45 президенту США Дональду Трампу та всім республіканцям, які виступають проти підтримки України, варто зрозуміти, що подібна позиція є помилковою.

"Найбільша помилка, яку ми зробили з часів війни з тероризмом, – це виведення військ з Афганістану. Якщо ми відключимо Україну, це буде в 10 разів гірше, ніж в Афганістані. Ось і Тайвань. Припинення фінансування України – це смертний вирок для Тайваню", – сказав Грем.

Він зазначив, що диктатор Володимир Путін не зупиниться і продовжуватиме воювати.

"Республіканці, які кажуть, що Україна для нас не має значення, ви помиляєтеся. Війна стає більшою, а не меншою. От і Тайвань. Якщо Україна зможе перемогти Росію, у Китаю буде менше шансів вторгнутися на Тайвань, і Путін буде зупинений", – резюмував сенатор.

  • 30 вересня 2023 року обидві палати Конгресу США – Палата представників та Сенат – підтримали бюджетну резолюцію щодо фінансування федеральних витрат на наступні 45 днів. Текст резолюції не передбачає нового фінансування України до 17 листопада включно.
  • Білий дім просив Конгрес виділити для України $ 24 млрд до кінця 2023 року.
  • Востаннє Конгрес ухвалював допомогу Україні у розмірі $48 млрд у грудні 2022 року – до того, як республіканці взяли під свій контроль Палату представників.

"Є три плацдарми": Експерт оцінив ситуацію на лівому березі Херсонщини і назвав головне завдання ЗСУ

понеділок, 11 грудень 2023, 8:57

Українські захисники розгорнули три плацдарми на лівому березі Херсонської області і намагаються відкинути окупантів якомога далі. Про це заявив військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України Іван Ступак, передають Патріоти України....

Росія "сильнішає" через війну в Україні, а "500-річне панування Заходу "добігає кінця", – Лавров

понеділок, 11 грудень 2023, 8:24

Недоімперія робить надзусилля, щоб переконати світ у необхідності поступок Москві, щоб уникнути краху на обраному Путіним кривавому шляху. Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу н...