Радник голови Офісу президента Олексій Арестович прокоментував чутки про "можливий масований удар Росії" в ніч на 1 квітня. Відповідне відеозвернення Арестович оприлюднив у Facebook, передають Патріоти України.
Радник голови ОП переконаний, що немає сенсу витрачати ракети, які коштують мільйони доларів на те, щоб убити народного депутата чи журналіста.
"Друзі мої, немає сенсу витрачати ракети, які коштують мільйони доларів, десятки мільйонів доларів в одному залпі на те, щоб убити народного депутата України чи там журналіста. Бити будуть по об'єктах ВПК, навіть якщо будуть бити, і по об'єктах інфраструктури, навіть якщо будуть бити. А що означає: навіть якщо будуть бити? Вони б'ють щоночі, причому щотижня інтенсивність цих ударів збільшується. Тому я не розумію причини паніки. Звичайно, може не долетіти, потрапити у цивільного, ППО може збити, якщо воно впаде на житловий будинок. Ну, то це 36-та доба вже йде... Не лякайте один одного та не розсилайте жахливі повідомлення про масований російський удар, який трапляється ледь не кожного божого дня по наростаючій і буде ще дуже-дуже довго", - підсумував Арестович.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...