
Президент США Дональд Трамп вважає, що якби він не втрутився, то Росія захопила б повністю всю Україну, передають Патріоти України з посиланням на американського лідера в Truth Social.
Трамп написав, що більшість із країн НАТО раніше "не платили за рахунками" і витрачали на оборону тільки 2% ВВП, поки він не став американським президентом. Тепер же країни Альянсу "платять 5% ВВП" у контексті оборонних витрат, додав президент.
"Без моєї участі Росія зараз мала б усю Україну. Пам'ятайте також, що я самотужки закінчив 8 воєн, і Норвегія, член НАТО, по-дурному вирішила не вручати мені Нобелівську премію миру. Але це не має значення! Важливо те, що я врятував мільйони життів", - похвалився він.
На думку Трампа, Росія і Китай не бояться НАТО без Сполучених Штатів. Він висловив сумніви, що Альянс залишався б зі США, якби країна його потребувала.
"Ми завжди будемо поруч із НАТО, навіть якщо вони не будуть поруч із нами", - додав він.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...