Приречені? Без посилення західної допомоги два міста на Донеччині очікує доля Бахмута та Авдіївки, - The Times

Окупаційні війська Росії зуміли посилити наступ у Донецькій області та намагаються досягти нових успіхів, використовуючи затримку допомоги Україні з боку Заходу. Курахове та Покровськ опинилися на лінії фронту і можуть повторити долю Авдіївки та Бахмута. Про це пише The Times, передають Патріоти України.

"Мій сусід нещодавно вийшов з дому, і вибух зніс йому голову з плечей", - каже одна з мешканок Курахового, Олена. "Але куди я можу піти? І який у цьому сенс? Російські ракети можуть убити вас будь-де. Якщо мені судилося померти тут, я помру тут".

"Росія впевнено просувається на Донеччині, але її успіхи вимірюються тепер ярдами, а не милями. Однак жителі Курахове та Покровська стурбовані тим, що незабаром вони можуть розділити долю прилеглих міст, таких як Годинник Яр, Авдіївка та Бахмут, які були спалені дощенту кремлівською. військовою машиною. Обидва міста є важливими транспортними та логістичними вузлами, і їхнє захоплення наблизить війська Володимира Путіна до їхньої мети - окупації всього Донбасу", - пише The Times.

Українським військам поки що вдається запобігти масштабному прориву російських військ у регіоні. Але західна зброя не може розв'язати всі проблеми України на полі бою: армія зазнає відчайдушної нестачі кадрів, а її війська на фронті виснажені, зазначає видання.

Іван Скуратовський, майор ЗСУ песимістично оцінює довгострокові перспективи України, якщо Захід не активізує свою участь у війні. "Телебаченням нам кажуть, що ситуація під контролем, але я розумію, що нічого не під контролем. Ворог повзе вперед. Поки ми зупинили його тут, але повністю зупинити його ми не можемо, це неможливо", - сказав він. Він наголошує, що Росія дуже сильна, і досі зберігає свою перевагу.

"Нам зараз потрібна колосальна допомога. Я не розумію, на що чекає Організація Об'єднаних Націй. Чому вона не вводить миротворчий контингент? Якщо цей контингент буде атакований росіянами, тоді слід направити війська НАТО", - сказав він. "Французькі, німецькі, будь-які. Я розумію, що ніхто не хоче воювати за чужі землі, але світ має бути далекогляднішим у цьому питанні. Росія не зупиниться, поки її не змусять".

"Тобто про жодні межі 1991 року насправді не йшлося": Український блогер розкрив брехню Кремля щодо умов припинення війни

субота, 20 липень 2024, 21:20

Під час так званих “мирних переговорів” у Стамбулі в квітні 2022 року Росія планувала захопити ще більшу територію України, ніж та, що перебуває під окупацією зараз, передають Патріоти України. Як повідомив український блогер Денис Казанський, про це с...

Окупанти захопили кілька населених пунктів: Український фронт на Донбасі розвалюється, - Bild

субота, 20 липень 2024, 20:00

За останні дні російські окупаційні війська захопили кілька населених пунктів на Донбасі, що може свідчити про частковий розвал української оборони в цьому регіоні. Таку думку висловив експерт німецького видання BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьо...