Приречені на смерть: У Маріуполь завезли ще одну партію "мобіків" - жаліються, що йдуть воювати заради "копійок"

Командування РФ продовжує звозити до тимчасово окупованого Маріуполя нові партії гарматного м'яса. Мобілізовані росіяни нібито не мають мотивації воювати проти України, а свою участь у бойових діях вони виправдовують бажанням заробити гроші. Два табори мобілізованих окупантів розмістили у селищах Ялта та Урзуф. Про це в ефірі "24 каналу" розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко,передають Патріоти України.

За його словами, саме поблизу селища Ялта російських окупантів готують та возять на полігон. При цьому росіяни розповідають місцевим, що пішли на війну проти України заради грошей.

"Мотивації там немає. Вони діляться з місцевими, що пішли на війну, бо треба платити іпотеку. Та й гроші якісь будуть. Раби – є раби", – розповів Андрющенко.

Також радник міського голови додав, що ще одну партію мобілізованих відвезли на територію колишнього Нікольского району, де зараз їх розселяють. При цьому після серії "бавовн" командування намагається розселяти особовий склад зосереджено. Крім того, Андрющенко підкреслив, що останні кілька тижнів контингент російських терористів збільшився в Маріуполі на 3-4,5 тисяч осіб.

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...

Підливає масла у вогонь: Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:22

Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...