
Командування РФ продовжує звозити до тимчасово окупованого Маріуполя нові партії гарматного м'яса. Мобілізовані росіяни нібито не мають мотивації воювати проти України, а свою участь у бойових діях вони виправдовують бажанням заробити гроші. Два табори мобілізованих окупантів розмістили у селищах Ялта та Урзуф. Про це в ефірі "24 каналу" розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко,передають Патріоти України.
За його словами, саме поблизу селища Ялта російських окупантів готують та возять на полігон. При цьому росіяни розповідають місцевим, що пішли на війну проти України заради грошей.
"Мотивації там немає. Вони діляться з місцевими, що пішли на війну, бо треба платити іпотеку. Та й гроші якісь будуть. Раби – є раби", – розповів Андрющенко.
Також радник міського голови додав, що ще одну партію мобілізованих відвезли на територію колишнього Нікольского району, де зараз їх розселяють. При цьому після серії "бавовн" командування намагається розселяти особовий склад зосереджено. Крім того, Андрющенко підкреслив, що останні кілька тижнів контингент російських терористів збільшився в Маріуполі на 3-4,5 тисяч осіб.
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...