Приречені на "жест доброї волі": Наступальні можливості військ РФ під Херсоном погіршилися ще більше, - ISW

У Росії все ще мало живої сили, щоб наступати в Херсонській області. Спроба штурму її диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ) із 10 окупантів означає ще більшу деградацію сухопутних військ країни-агресора, передають Патріоти України.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW). Аналітики посилаються, серед іншого, на дані південного командування ЗСУ.

В останньому вказали про спробу штурму українських позицій під Херсоном десятьма членами російської ДРГ. "Це дозволяє припустити, що наступальні можливості Росії на Херсонщині ще більше погіршилися. 10 осіб – надто мало, щоб ефективно діяти як маневрена одиниця", – зазначили експерти.Вони додали, що такі дії з боку окупантів означають ще більшу деградацію сухопутних військ РФ.

"Вони деградували настільки, що намагаються проводити наступальні операції, а ешелони розташовуються занадто низько, щоб досягти значних успіхів", – підкреслили в ISW.

Водночас заява командування, пишуть експерти, узгоджується з кампанією ЗСУ щодо послаблення російських логістичних можливостей у західній частині Херсонської області. А також із попередніми оцінками аналітиків щодо зниження морального духу російських військових, які перебувають в Україні.

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги, - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...