
У Росії все ще мало живої сили, щоб наступати в Херсонській області. Спроба штурму її диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ) із 10 окупантів означає ще більшу деградацію сухопутних військ країни-агресора, передають Патріоти України.
Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW). Аналітики посилаються, серед іншого, на дані південного командування ЗСУ.
В останньому вказали про спробу штурму українських позицій під Херсоном десятьма членами російської ДРГ. "Це дозволяє припустити, що наступальні можливості Росії на Херсонщині ще більше погіршилися. 10 осіб – надто мало, щоб ефективно діяти як маневрена одиниця", – зазначили експерти.Вони додали, що такі дії з боку окупантів означають ще більшу деградацію сухопутних військ РФ.
"Вони деградували настільки, що намагаються проводити наступальні операції, а ешелони розташовуються занадто низько, щоб досягти значних успіхів", – підкреслили в ISW.
Водночас заява командування, пишуть експерти, узгоджується з кампанією ЗСУ щодо послаблення російських логістичних можливостей у західній частині Херсонської області. А також із попередніми оцінками аналітиків щодо зниження морального духу російських військових, які перебувають в Україні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...