Приречений: Кримському мосту загрожує серйозна небезпека, - експерт

Регулярні влучання блискавок можуть зруйнувати Кримський міст, незаконно збудований Росією на окупованому півострові. Про це розповів директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко, повідомляють Патріоти України.

За його словами, під впливом блискавок міст втрачає свої несучі якості. "Якщо блискавка влучає в міст, то вона несе руйнування. Тому що на конструкцію впливає висока температура. По суті, це плазма, яка випалює матеріал. Якщо вона не випалить його остаточно, то якість металу або бетону в будь-якому випадку падає, і вони втрачають свої несучі якості", – говорить Сергієнко.

За його словами, блискавка може завдати серйозної шкоди навіть мосту, спорудженому з дотриманням всіх нормативів і правил. "Якщо він навіть якісно і добре зроблений, це не допоможе. Єдиним засобом є спеціальні засоби захисту проти блискавки. Але це дуже недешеве задоволення", – додає експерт.

Джерело: Сегодня

Усі бронетранспортери виготовлена під час карантину: ЗСУ отримало партію найсучасніших українських БТР (відео)

четвер, 28 травень 2020, 22:25

"Усі бронетранспортери виготовлені фахівцями підприємства під час карантину, прийняті військовою прийомкою та вже відбули до військової частини", - повідомив директор ХКБМ Яків Мормило. . Виконання поставок харківським підприємством відбувається за к...

Не відразу визначився: У Маріуполі засудили чоловіка, який встиг повоювати і за окупантів, і за ЗСУ

четвер, 28 травень 2020, 22:16

Щире каяття чоловіка та активне сприяння у розкритті злочину були враховані судом при призначенні покарання. Уродженець Кривого Рогу воював на Донбасі на боці бойовиків, а потім втік від них і вступив до ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрок...