Прирівняли до державної таємниці? Росіян саджатимуть у в'язницю за... публікацію селфі

У Росії ще тугіше "закрутили гайки". Тепер загриміти за ґрати в РФ можна за селфі з армії або із лікарняної палати, фото з вечірки поліцейських, зображення Гітлера або відверті кадри з дівчиною. Про це пише РІА "Новости" з посиланням на коментар юриста RTM Group Хомякова, передають Патріоти України.

Юрист нагадала, що не можна показувати інших людей без їх згоди та порнографію, тим більше з неповнолітніми, робити пости із закликами до екстремізму, масових заворушень та вживання наркотиків і публікувати кадри, які можуть розкривати державну таємницю або паплюжити вигляд органу влади.

Також Хомякова вказала на виключення. Дозволяється публікація зображень людини, яка не давала на це згоди, але позувала за гроші або випадково потрапила в кадр в громадському місці. В останньому випадку метою публікації не повинно бути зображення конкретної особи. Також допускається оприлюднення фотографій в інтересах держави або суспільства.

Крім того, є можливість публікації еротичних і навіть порнографічних кадрів, крім тих, в яких беруть участь діти. Для цього потрібно отримати висновок мистецтвознавчої експертизи про те, що зображення представляють художню або наукову цінність і мають сюжет.

Російські окупанти вирішили оголосити мобілізацію на захоплених територіях Херсонщини. Готуються списки

середа, 28 вересень 2022, 5:05

Окупаційна влада Херсонської області видала розпорядження про проведення мобілізації у Херсонській області. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зокрема пабліки поширюють фото документа, у якому йде мова про підготовку мобілізації на територі...

Більше HIMARS: США готують для України новий пакет військової допомоги на понад $1 млрд - Reuters

середа, 28 вересень 2022, 4:43

Сполучені Штати готують новий пакет військової допомоги на суму 1,1 мільярда доларів для протистояння України проти Росії на тлі так званих "референдумів", проведених РФ на окупованих територіях. Про це пише Reuters із посиланням на офіційних осіб США....