"Природа їм підказує: вип'єш кров українця - будеш жити": Кондратюк пояснив причину агресії окупантів

Відомий український продюсер та шоумен Ігор Кондратюк назвав причину майже чотирьохсотлітньої агресії Російської Федерації проти України. За словами зірки, росіянам в першу чергу потрібні не землі, а кров вільного народу, яким їм стати не вдалося. Він також назвав окупантів – нелюдами і потворами, яких "генетично виводили" століттями. Відповідний допис з'явився на сторінці артиста в Facebook, передають Патріоти України.

На нього Кондратюка надихнув ганебний банер в окупованому Херсоні про "єдність" народів. "Росіянам потрібні не наші землі та наші територій. Вони – другорядна мета. Московія не може жити без української крові. Вона без неї вироджується. Наша якісна здорова чиста кров вільних людей – ось причина майже чотирьохсотлітньої агресії брудної ординської маси проти українців", – емоційно висловився Ігор Кондратюк.

Продюсер висловив думку, що росіяни відчувають необхідність у війнах та геноциді "на генетичному рівні". "Без української крові Росія сконає, а Кремль перетвориться на зграю свинособак. Природа їм підказує: вип'єш кров українця – будеш жити. Наші окупанти – нелюди. Безмозглі століттями генетично виведені рабоподібні потвори-вбивці", – закінчив автор допису.

Він також опублікував фото з окупованої Херсонщини, де видно пропагандистський лозунг про те, що "росіяни та українці – одне ціле". Своїми гнівними відчуттями через дії загарбників поділилися і підписники зірки в коментарях. "Це як поєднати катів та жертв концтабору. Назвати одним цілим", "Цинічні вибл*дки", "Гидота", "Цитата облізлого х*йла", "Мерзота", – йдеться в повідомленнях.

"Під’їхав близько до колони": Воїн ЗСУ одним залпом з "Граду" знищив 54 одиниці техніки РФ

четвер, 29 вересень 2022, 6:56

Український військовий з Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі. Одного разу він розстріляв одним залпом з ракетної системи залпового вогню "Град" одразу 54 одиниці техн...

"РФ напала на Україну. Ми не сліпі!": У Кабардино-Балкарії на мітингу жінки змусили втекти чиновника (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 6:22

У Кабардино-Балкарії під час мітингу проти мобілізації жінки змусили втекти місцевого чиновника після дискусії, що Росія напала на Україну. Посадовцеві не було що сказати у відповідь, передають Патріоти України. . "Весь світ не заважає, а РФ повинна в...