
Окупанти не полишають надій відновити російське мовлення в Енергодарі. Російські військові ремонтують супутникову тарілку, інформують Патріоти України із посиланням на повідомлення місцевих у соцмережах.
Ворожі військові ще 26-го березня спробували встановити супутникову тарілку поряд з міською радою Енергодара. Схоже, їх спроба не увінчалася успіхом.
Супутникова тарілка, яка окупанти встановлюють для забезпечення мовлення та проведення ворожої агітації, була здута вітром. Попри це російські окупанти продовжують спроби налагодити зв'язок. В Енергодарі вже попередили окупантів, що Укргідрометцентр прогнозує дуже погану та вітряну погоду.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: