Прискорення реформ і не тільки: Зеленський поставив завдання новому начальнику Генштабу

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з міністром оборони України Рустемом Умєровим і новим начальником Генерального штабу Андрієм Гнатовим. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на заяву президента.

«Обговорили ситуацію на фронті та у взаємодії з партнерами щодо гарантій безпеки для України. Визначив ключові завдання», – наголосив голова держави.

Міністру оборони Зеленський доручив сформувати команду, яка займатиметься взаємодією з партнерами щодо всіх деталей необхідної Україні системи безпеки та впровадження рішень, які ухвалюються на військово-політичному рівні.«Вже цього тижня сформована команда має взяти участь у роботі в Лондоні – у відповідній зустрічі військових представників», – додав президент.

Начальнику Генштабу голова держави доручив прискорити формування корпусної системи в Силах оборони та провести аудит актуальних потреб бойових бригад. За словами Зеленського, потрібне максимальне забезпечення бригад для стійкості наших позицій «як на фронті, так і в дипломатичній роботі».

«Зміцнення армії – це незмінний пріоритет, і в цьому питанні не може бути кроків назад. Сили оборони та безпеки України, оборонно-промисловий комплекс та багаторівнева взаємодія з партнерами є основою нашої незалежності», – йдеться у заяві Зеленського.

Путіну доведеться "взять пад казирьок"? - ​Зеленський оголосив про режим тиші у війні, починаючи з 6 травня

вівторок, 5 травень 2026, 12:59

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна оголошує про запровадження режиму тиші починаючи з 00:00 у ніч із 5 на 6 травня, передають Патріоти України.

"Абсолютний цинізм – просити про тишу для проведення пропагандистських святкувань": Зеленський висловився про запит Путіна на перемир'я для параду Побєдобєсія у Москві

вівторок, 5 травень 2026, 11:41

"Вночі росіяни атакували енергетичну інфраструктуру на Полтавщині. І дуже підло вдарили повторно ракетою, коли на місці вже були працівники ДСНС – ліквідовували пожежу. Станом на зараз відомо про десятки поранених. На жаль, чотири людини було вбито і с...