
Розведення військ поблизу Золотого і Петрівського на Донбасі відбудеться через 7-10 днів, а в районі Золотого вже почалося. Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на форумі в Маріуполі, передають Патріоти України.
Він також пояснив періодичність розведення сил та техніки біля населених пунктів на Донбасі. "Якщо ми в Золотому розведемо сьогодні, завтра, післязавтра, то ми зможемо перейти до Петрівського, коли настане 7-й день. Я сподіваюсь, 7-10 днів", – сказав він.
Міністр підкреслив, що шлях до зустрічі Нормандської четвірки буде відкрито за умови повного розведення сил на Донбасі. "До самої зустрічі в нормандському форматі буде розведення на тих ділянках, які ми узгодили. В Золотому розведення відбувається прямо зараз. Стартуємо з сьогоднішнього дня", – сказав він.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: