Пристайко зробив важливу заяву щодо розведення сил на Донбасі

Міністр підкреслив, що шлях до зустрічі Нормандської четвірки буде відкрито за умови повного розведення сил на Донбасі.

Вадим Пристайко. Фото: Лівий берег.

Розведення військ поблизу Золотого і Петрівського на Донбасі відбудеться через 7-10 днів, а в районі Золотого вже почалося. Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на форумі в Маріуполі, передають Патріоти України.

Він також пояснив періодичність розведення сил та техніки біля населених пунктів на Донбасі. "Якщо ми в Золотому розведемо сьогодні, завтра, післязавтра, то ми зможемо перейти до Петрівського, коли настане 7-й день. Я сподіваюсь, 7-10 днів", – сказав він.

Міністр підкреслив, що шлях до зустрічі Нормандської четвірки буде відкрито за умови повного розведення сил на Донбасі. "До самої зустрічі в нормандському форматі буде розведення на тих ділянках, які ми узгодили. В Золотому розведення відбувається прямо зараз. Стартуємо з сьогоднішнього дня", – сказав він.

Джерело: Громадське.ua

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: