Пристрасті по "Спутніку V": Росія влаштувала в Аргентині "критичні проблеми з вакцинацією"

Південноамериканська країна ніяк не може отримати законтрактовану вакцину, щодо якості котрої до того ж є великі сумніви

Контракт на постачання російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" в Аргентину опинився під загрозою розриву. Влада цієї країни заявили, що в липні недоотримали 5,5 млн доз першого компонента препарату і 13,1 млн доз другого, зазначають Патріоти України.

Про це повідомила аргентинська газета La Naсion з посиланням на радника президента Аргентини Сесилію Нікколіні, яка написала про проблеми з постачанням в листі до першого заступника гендиректора Російського фонду прямих інвестицій Анатолію Браверману.

Очікувалося, що постачання російської вакцини від COVID-19 налагодяться після розмови з участю міністра охорони здоров'я Аргентини Карли Візотті та голови РФПІ Кирила Дмитрієва, але "стало ще гірше", зазначила в листі Нікколині.

При цьому аргентинська влада висловила розуміння дефіциту і виробничих труднощів, які виникли кілька місяців тому. Однак минуло вже сім місяців, а графік постачання сильно відстає. Сесілія Нікколіні також додала, що її держава починала отримувати вакцини від інших постачальників на регулярній основі та з дотриманням графіків.

Нікколіні зазначила, що нещодавно був виданий указ президента, який дозволяє підписувати контракти з американськими компаніями та отримувати пожертвування від Сполучених Штатів. Постачання можуть бути вже в цьому році й вони також стосуються вакцин для дітей.

Представники влади Аргентини відзначили що завжди робили "все можливе, щоб забезпечити максимальний успіх" російської вакцини, але РФ залишила дуже мало варіантів, щоб "продовжувати боротьбу за цей проєкт".

Відзначимо, Аргентина домовилася про закупівлю 22 млн доз вакцини російської вакцини "Супутник V". На цей час 9,4 млн осіб отримали першу дозу вакцини, другу – всього 2,5 млн.

Нещасні навіть не почули сигнал тривоги: Окупанти у Харкові вдарили ракетою по будинку, де жили люди з вадами слуху

четвер, 18 серпень 2022, 0:28

Російські окупанти вночі, 17 серпня, ракетою обстріляли гуртожиток. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не могли почути сигнал повітряної тривоги. Про це повідомила радниця голови Харківської облради, волонтерка Натал...

"Озбройте Україну, доки не пізно": Американські дипломати, експерти і військові закликали Байдена діяти рішучіше

середа, 17 серпень 2022, 23:42

Близько 20 експертів і фахівців з національної безпеки закликали США поставити Україні більше зброї, заявивши, що війна знаходиться в "вирішальному моменті". У статті для The Hill вони заявили, що бездіяльність означає "ненавмисне виривання поразки з п...