Пристрасті по "Спутніку V": Росія влаштувала в Аргентині "критичні проблеми з вакцинацією"

Південноамериканська країна ніяк не може отримати законтрактовану вакцину, щодо якості котрої до того ж є великі сумніви

Контракт на постачання російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" в Аргентину опинився під загрозою розриву. Влада цієї країни заявили, що в липні недоотримали 5,5 млн доз першого компонента препарату і 13,1 млн доз другого, зазначають Патріоти України.

Про це повідомила аргентинська газета La Naсion з посиланням на радника президента Аргентини Сесилію Нікколіні, яка написала про проблеми з постачанням в листі до першого заступника гендиректора Російського фонду прямих інвестицій Анатолію Браверману.

Очікувалося, що постачання російської вакцини від COVID-19 налагодяться після розмови з участю міністра охорони здоров'я Аргентини Карли Візотті та голови РФПІ Кирила Дмитрієва, але "стало ще гірше", зазначила в листі Нікколині.

При цьому аргентинська влада висловила розуміння дефіциту і виробничих труднощів, які виникли кілька місяців тому. Однак минуло вже сім місяців, а графік постачання сильно відстає. Сесілія Нікколіні також додала, що її держава починала отримувати вакцини від інших постачальників на регулярній основі та з дотриманням графіків.

Нікколіні зазначила, що нещодавно був виданий указ президента, який дозволяє підписувати контракти з американськими компаніями та отримувати пожертвування від Сполучених Штатів. Постачання можуть бути вже в цьому році й вони також стосуються вакцин для дітей.

Представники влади Аргентини відзначили що завжди робили "все можливе, щоб забезпечити максимальний успіх" російської вакцини, але РФ залишила дуже мало варіантів, щоб "продовжувати боротьбу за цей проєкт".

Відзначимо, Аргентина домовилася про закупівлю 22 млн доз вакцини російської вакцини "Супутник V". На цей час 9,4 млн осіб отримали першу дозу вакцини, другу – всього 2,5 млн.

Він просто не хоче колись сісти в тюрму?: Автор ідеї про ухвалення законопроєкту щодо олігархів за спецпроцедурою... не голосував за неї

субота, 25 вересень 2021, 13:15

Народні депутати від фракції "Слуга народу" у закритому чаті висловили обурення тим, що автор ідеї про ухвалення законопроєкту щодо олігархів за спецпроцедурою, нардеп Федір Веніславський 23 вересня за неї не голосував. Про це LB.ua повідомило джерело ...

Хіти тижня. "Игра в "кабанчика": Як український снайпер ліквідував відразу чотирьох окупантів (фото, відео)

субота, 25 вересень 2021, 13:00

Пропагандистський телеканал "Росія 1" на початку вересня випустив ролик про снайпера ЗСУ, якому вдалося за раз ліквідувати відразу 4 російських найманців. З'явилися нові подробиці про ту подію. Ліквідованих вирахував відомий український блогер NecroMan...