Пристрасті за Мосейчук з "плюсами": Нардеп звернув увагу на "переполох" на каналі Коломойського через розслідування у справі "ПриватБанку"

На каналі «1 + 1», яким спільно володіють Коломойський і Медведчук, раптом починають «мочити» співвласника Медведчука. Також, за допомогою співвласника «1 + 1» «мочать» Порошенка. Медведчук, який судився за кожне критичне слово - тут дивно мовчить щодо Бігуса, а також дозволяє подібні речі на своєму каналі. При цьому труба, про яку всі заламують руки, тепер, при Зеленському, перейшла під контроль Коломойського, партнера Медведчука по «1 + 1», вугілля з РФ і електроенергію теж імпортують фірми Коломойського. Якщо все це не «договорняк» влади, Коломойського і Медведчука, то що тоді називається «договорняком»? Про це у себе на сторінці в Facebook пише нардеп фракції «ЄС», журналіст Володимир Ар'єв, передають Патріоти України.

«Загалом на« 1 + 1 » - шабаш гідний Геббельса, а Скабєєва може їхати на курси підвищення кваліфікації до Мосейчук. Іра Геращенко в цьому кодлі змогла знайти в собі сили триматися гідно і аргументовано», - написав нардеп.

Він додає, ось тільки чомусь не покидає відчуття агонії цієї влади: корупція, непрофесіоналізм і політичне банкрутство не прикрити телеканалом і Коломойським. "І Коломойського владі покривати буде все важче і важче: міжнародне розслідування пограбування Приватбанку підходить до логічного кінця. Може тому внутрішні Скабєєви такі неспокійні", - додав Ар'єв.

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...

Котедж в англійському стилі: Як виглядає розкішний особняк першого віце-спікера Стефанчука під Києвом (фото, відео)

четвер, 24 червень 2021, 13:45

Видання зазначає, що ця заміська нерухомість проходить у декларації політика, як недобудована садиба. Судячи з документів, сам котедж на 270 кв. метрів, а обгороджена територія, на якій він стоїть, – 10 соток. . У виписці із земельного кадастру зазна...