"Пристрелить власна охорона!": Арестович розповів про майбутнє Путіна у разі ядерного удару

Росія не наважиться застосувати ядерну зброю. Такий крок буде рівнозначним смерті диктатора Володимира Путіна. Таку думку висловив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв'ю ВВС, передають Патріоти України.

За його словами, Путін навіть не наважився оголосити загальну мобілізацію, бо злякався гніву росіян. "Це людина, яка робить гарний манікюр, яка сидить за 20 метрів від співрозмовника і всього боїться, яка будує палаци і яхти і заводить коханок не для того, аби загинути в полум'ї ядерної війни", – заявив Арестович.

"Люди, які побоялися оголосити загальну мобілізацію, тому що в Росії могла би непередбачувано змінитися суспільна обстановка, ніколи не поставлять народ, якому вони побоялися автомати дати, під загрозу ядерної війни. Його в такому разі пристрелить власна охорона – дуже висока ймовірність", – вважає він.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...