Присвятив пісню Маші Лавровій: У Москві помер виконавець хіта "Шоколадний заєць", який потрапив до бази "Миротворця"

У Москві у віці 45 років помер російський співак камерунського походження П'єр Нарцис. Про смерть виконавця хіта нульових "Шоколадный заяц" в Instagram розповіла його дочка Кароліна-Крістель Калачова, передають Патріоти України.

Російські ЗМІ повідомляють, що 21 червня співаку зробили операцію на нирці, після чого його серце зупинилося. В Україні П'єр Нарцис (повне ім'я Мудіо Мукуто П'єр Нарцис Де Наполі Де Суза) був фігурантом бази "Миротворець", оскільки неодноразово відвідував окупований Крим через закриті міжнародні пункти пропуску. У 2018-му та 2020-му році він давав концерти у Феодосії, Євпаторії, Джанкої, Красноперекопську та Севастополі.

П'єр Нарцис також брав участь у пропагандистських програмах, що "прославляють" Росію. Одне з таких відео висміяли в мережі: замість того, щоб сказати, що "Росія встає з колін", камерунець заявив: "Росія буде на колінах". Також у 2022 році він встиг написати пісню, яку присвятив Марії Захаровій – представниці МЗС РФ, яка є одним із головних ретрансляторів російської пропаганди та військової агресії.

П'єр Нарцис переїхав до Росії у 1990-х, грав у КВК у команді РУДН. У 1998 році з'явився в епізодичній ролі у фільмі Міхалкова "Сибірський цирульник". У 2003 році отримав популярність завдяки участі у "Фабриці зірок-2", виконавши пісню "Шоколадний заєць".

Живуть у лісах і пиячать: "Мобіки" на Луганщині скаржаться, що змушені орендувати житло в місцевих, щоб хоча б помитися

неділя, 27 листопад 2022, 8:04

Мобілізовані на війну проти України росіяни скаржаться на своє життя у луганських лісах. Там "мобіки" не тільки мерзнуть, а й нарікають, що через рішення геніального командування ЗС РФ, змушені орендувати на декілька днів житло у місцевих, щоб помитися...

Стурбовані ростом впливу вискочки-зека: Кремлівці створюють нову ПВК для ослаблення Пригожина - ISW

неділя, 27 листопад 2022, 7:55

Прискорено утилізувати зеків у штрафних батальйонах незабаром буде не лише пригожин. Кремль задумав нову приватну військову компанію, щоб стримати вплив на політичній арені Росії глави ПВК Вагнера Євгена Пригожина, повідомляє Інститут вивчення війни (I...