
"Цього тижня в неконтрольовану "сіру" зону зайшов ворожий гранатометний розрахунок. ДРГ, озброєне РПГ-7 закріпилися у покинутому напівзруйнованому будинку. Хоча радянський гранатомет РПГ-7 доволі примітивна зброя, та може нанести непоправних втрат", - повідомляють у МВС.
Гвардійці помітили захід ворога на позицію. Два дні бійці спостерігали за діями росіян, щоб з'ясувати плани і дочекатися зручного моменту. Зранку третього дня окупанти пішли до облаштування вогневої точки на даху будинка, почали щось укріплювати.
"Прицільним влучанням міни із 120-мм міномету мінометний взвод підпорядкування Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України блискавично зруйнував плани ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Ціль знищено. Живу силу противника знищено", - йдеться у повідомленні.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...