
"Цього тижня в неконтрольовану "сіру" зону зайшов ворожий гранатометний розрахунок. ДРГ, озброєне РПГ-7 закріпилися у покинутому напівзруйнованому будинку. Хоча радянський гранатомет РПГ-7 доволі примітивна зброя, та може нанести непоправних втрат", - повідомляють у МВС.
Гвардійці помітили захід ворога на позицію. Два дні бійці спостерігали за діями росіян, щоб з'ясувати плани і дочекатися зручного моменту. Зранку третього дня окупанти пішли до облаштування вогневої точки на даху будинка, почали щось укріплювати.
"Прицільним влучанням міни із 120-мм міномету мінометний взвод підпорядкування Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України блискавично зруйнував плани ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Ціль знищено. Живу силу противника знищено", - йдеться у повідомленні.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...