
"Цього тижня в неконтрольовану "сіру" зону зайшов ворожий гранатометний розрахунок. ДРГ, озброєне РПГ-7 закріпилися у покинутому напівзруйнованому будинку. Хоча радянський гранатомет РПГ-7 доволі примітивна зброя, та може нанести непоправних втрат", - повідомляють у МВС.
Гвардійці помітили захід ворога на позицію. Два дні бійці спостерігали за діями росіян, щоб з'ясувати плани і дочекатися зручного моменту. Зранку третього дня окупанти пішли до облаштування вогневої точки на даху будинка, почали щось укріплювати.
"Прицільним влучанням міни із 120-мм міномету мінометний взвод підпорядкування Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України блискавично зруйнував плани ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Ціль знищено. Живу силу противника знищено", - йдеться у повідомленні.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...