Притула розповів, як так і не отримав орден від Зеленського (відео)

Шоумен додав, що готовий прийти на офіційну церемонію вручення нагороди, щоб потім показувати орден онукам.

Відомий телеведучий, шоумен і волонтер Сергій Притула розповів журналістам, що нагороджений орденом за волонтерство, але нагороду йому так і не вручили, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Притула згадав, що в грудні 2019 року друзі йому повідомили, що він нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. За словами телеведучого, він їхав в автомобілі зі Світлодарської дуги, в цей час йому прийшли СМС-повідомлення від друзів про нагороду.

«Звичайно, я порадів, сльозу пустив. Нарешті держава звернула увагу на якісь мої волонтерські потуги», - розповів Притула.

Але після цього з ним ніхто з чиновників не зв'язувався, його не запрошували в офіційні інстанції, щоб вручити нагороду. «Він, мабуть, десь лежить або в Офісі президента, або в будь-якому іншому апараті. Можливо, їм хтось милується. … Я не знаю. Але це трохи смішно, якщо чесно», - зізнався Притула.
Шоумен додав, що готовий прийти на офіційну церемонію вручення нагороди, щоб потім показувати орден онукам. «Так само, як я у віці 6, 8, 10, 12 років грав медалями та орденом свого діда Василя Михайловича Будасюка, який воював у Другу світову», - пояснив Притула.

Хіти тижня. "Нова українська крилата ракета спричинила галас в Росії", - Гай

четвер, 16 липень 2020, 4:00

Україна посилює свої позиції на морі. Протикорабельна крилата ракета Р-360 "Нептун", яку розробляють в Україні, цілком спроможна захистити берегові кордони у випадку російської агресії на Чорному морі або з боку анексованого Криму і вже викликала чимал...

Хіти тижня. Оптимізація відчаю: Окупанти кидають війська на прокладку трубопроводу між Тайганським і Сімферопольським водосховищами протяжністю понад 60 км

четвер, 16 липень 2020, 3:00

Майже пересохле Сімферопольське водосховище сподіваються поповнити водами з-під Білогорська, напоївши столицю Криму та численні військові бази окупантів, котрі повиростали у степовому Криму як гриби після дощу. Окупаційна влада Криму вирішили прокласти...