Притула у захваті: У Конгресі США використали прапор "ДНР" у якості ганчірки (відео)

Прапор прокремлівської терористичної організації «ДНР» перетворився у Конгресі США на ганчірку для взуття. Відповідне відео опублікував у себе в соцмережах Сергій Притула, котрий разом з іншими представниками українського волонтерського руху був запрошений туди Комісією з безпеки та співробітництва в Європі (Гельсінська комісія), повідомляють Патріоти України.

Представники Razom for Ukraine, Blue/Yellow for Ukraine та фонду Повернись живим виступили перед американськими конгресменами щодо своєї роботи для зміцнення обороноздатності України та підтримки її громадянського суспільства.

Після цього представник Гельсінської комісії Кайл Паркер, який свого часу стояв за так званим «законом Магнітського», вирішив продемонструвати своє ставлення до маріонеток Кремля, використавши прапор «ДНР», щоб почистити ним свої черевики, після чого до нього приєдналися й інші присутні.


Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...